Schody drewniane z balustradą poziomą

Schody

Projektujemy, produkujemy i montujemy schody zarówno samonośne (tzw. wolnostojące) oraz obłożenie betonu. Schody produkujemy z wysokiej jakości drewna krajowego i egzotycznego.

Słupek - element balustrady

Balustrady

Balustrady tworzymy dbając o każdy szczegół. Poza produkcją balustrad wewnętrznych specjalizujemy się również w produkcji balustrad na zewnątrz dla balkonów i tarasów.

Schody amerykańskie, tralki białe

Tralki

Poza produkcją tralek do balustrad na zamówienia detaliczne produkujemy również tralki dla innych zakładów stolarskich, jeżeli masz większe zamówienie – zrealizujemy je.

Doświadczenie stanowi jakość

Nasza firma zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem elementów zabudowy wnętrz. Specjalizujemy się w budowie schodów, balustrad schodowych i balkonowych. Dzięki zastosowaniu nowatorskich materiałów, praktyk i rozwiązań nasze produkty mają indywidualny styl i charakter.

Posiadamy park maszynowy, który umożliwia nam wykonywanie prac w krótkim terminie oraz pełną listę kontrahentów, dzięki którym jesteśmy w stanie użyć materiały jakimi nie dysponujemy a chcieliby Państwo widzieć je we własnych domach. Pracujemy we wszystkich gatunkach drewna krajowego oraz egzotycznego.

Szczególny nacisk kładziemy na wykończenia elementów drewnianych łącząc je z wysokogatunkowymi metalami armaturą kwasoodporną, mosiężną, patynowaną oraz szkłem.

Nie ma dla nas zamówienia dużego lub małego a zadowolenie Klienta jest na pierwszym planie.

Dlaczego jesteśmy najlepsi?

Z drewnem pracujemy już prawie 20 lat. Doskonale wiemy jak budować nasze elementy, aby nie potrzeba było ich reklamować.

Do każdej zleconege nam zadania podchodzimy starannie i solidnie. Po zakończonej pracy zostawiamy po sobie porządek.

Umawiamy się na termin i dotrzymujemy go. Zawsze!

POBIERZ KATALOG

Skontaktuj się z nami, zadzwoń: 605-402-323

KABKEI to firma której szukasz, nie czekaj zadzwoń teraz lub pobierz katalog.
POBIERZ KATALOG